Video Maker Movie Editor

Video Maker Movie Editor dla Android

Szybka edycja wideo

Dzięki coraz doskonalszym aparatom w smartfonach oraz tabletach zyskujemy rozwijające się urządzenia, które umożliwiają przycinanie materiałów wideo i stworzenie domowego wideo nawet w biegu. Rozpoczęcie działania z aplikacją Video Maker Movie Editor jest bardzo łatwe, a do tego jest to ciekawa pozycja, pozwalająca na stworzenie wideo na urządzeniu z Androidem.

Zobacz pełny opis

Bardzo dobry
8

Dzięki coraz doskonalszym aparatom w smartfonach oraz tabletach zyskujemy rozwijające się urządzenia, które umożliwiają przycinanie materiałów wideo i stworzenie domowego wideo nawet w biegu. Rozpoczęcie działania z aplikacją Video Maker Movie Editor jest bardzo łatwe, a do tego jest to ciekawa pozycja, pozwalająca na stworzenie wideo na urządzeniu z Androidem.

Prosta edycja wideo w biegu

We wszystkich mobilnych edytorach wideo ważną cechą są nasze początkowe oczekiwania od takiego programu. Video Maker Movie Editor nie oferuje pełnej gamy funkcji, jakich można oczekiwać od narzędzia na tradycyjne komputery. To co znajdziemy tutaj, to podstawowy zestaw intuicyjnych funkcji, które przystosowane są do ekranów dotykowych oraz obsługi oboma kciukami.

Używając pojedynczej osi czasu, możemy wrzucić wiele materiałów wideo oraz zdjęć do naszego dzieła. W tym miejscu można również skrócić materiał filmowy, tak by otrzymać kadr, jakiego oczekujemy. Jest to możliwe przez przeciągnięcie jednego z końców filmu do pożądanej długości. Jeśli zatem chcecie pokazać tylko ten moment, w którym wasz tata przewraca się na filmie (bez przekleństw, które po chwili zostaną wypowiedziane), dzieli was od tego kilka ruchów palcem po ekranie.

Jeśli wasz klip kończy się w złym miejscu lub chcecie wprowadzić kilka zmian, wszystko co musicie zrobić, to przeciągnięcie materiału do pożądanej pozycji na osi czasu i upuszczenie go tam, gdzie chcecie. Określenie zakończenia każdego materiału pozwoli na dodanie przejść oraz efektów zanikania – dzięki temu możemy ukryć momenty, w których obraz zbytnio się chwieje. Istnieje również możliwość zaimportowania ścieżki dźwiękowej lub dodania adnotacji na osi czasu.

Kiedy stworzycie już cały materiał, można go zapisać jako plik wideo w formacie MP4.

Sztuczki w zasięgu ręki

Co czyni Video Maker Movie Editor tak atrakcyjnym programem? Jego prostota. Importowanie materiałów jest bardzo proste zarówno z osi czasu, jak i z rozwijanego menu. Mamy również opcję stworzenia nowego materiału filmowego oraz zdjęć na bieżąco z kamery naszego aparatu. Jednak często nie będziemy mogli tego w prosty sposób zapisać i wymagany będzie import stworzonego już materiału.

Kiedy pobierzemy już nasze dane, sama edycja jest łatwa dzięki dobremu rozmieszczeniu każdego elementu interfejsu aplikacji. Oś czasu znajduje się na dole ekranu (niezależnie od orientacji urządzenia), a narzędzia do zarządzania tokiem filmu i jego odwołaniami znajdują się pod prawym kciukiem. W wersji na tablety pod lewym kciukiem znajdziemy opcję przybliżania, która pozwala na zmniejszanie lub powiększanie osi czasu w celu łatwiejszej edycji.

W każdym z przypadków scena, którą aktualnie edytujemy, znajduje się na środku ekranu. Pozwala to na szybki podgląd edytowanego materiału nawet w czasie rzeczywistym.

Świetna droga do rozpoczęcia montażu

Video Maker Movie Editor to nie jest kompletne rozwiązanie do edycji wideo, jednak dla domowych potrzeb lub stworzenia szybkiego i prostego modelu powinno nadawać się znakomicie. Jeśli nabierzemy trochę więcej doświadczenia i zapoznamy się z możliwościami aplikacji, znajdziemy zapewne rzeczy, których nam brakuje. Jednak patrząc na to, iż jest ona darmowym punkt wyjścia do edycji, a zarazem szybką drogą do stworzenia materiału filmowego, Video Maker Movie Editor oferuje wszystko, co jest potrzebne.

Najczęściej pobierane Wideo na android

Video Maker Movie Editor

Download

Video Maker Movie Editor 1.6.5

Opinie użytkowników o Video Maker Movie Editor

Sponsorowany×